Negatif Enerji Nasıl Atılır?

By | 15/11/2017

Negatif enerji nasıl atılır, evde negatif enerji belirtileri nelerdir?

Evde negatif enerji belirtileri kendini en fazla ortamdaki gerginlikle belli eder. Herkes için ev günün stresini atarak rahatladığı, dinlenme imkanı bulduğu bir yerdir. Ancak zaman zaman bunun tam tersi olur ve evimiz huzur dolu bir yuva olmaktan çıkarak stres ve gerginlik içinde tamamen tatsız bir ortama dönüşür.

Negatif enerji nasıl atılır

Negatif enerji nasıl atılır

Bu durumu değiştirmek için sadece tuz ve sirkeli su kullanarak negatif enerji nasıl atılır aşağıda açıkladık.

Çok sık kavga edilen, herkesin devamlı mutsuz ve gergin hissettiği bir ortamda kesinlikle negatif enerji vardır. Evde negatif enerji belirtilerinin en net olanı ikili ilişkilerdeki tartışmalardır.

Bu tür olumsuz durum ve duygular sizi hem fiziksel hem de ruhsal açıdan yorar. Uzun vadede çeşitli rahatsızlıkların ortaya çıkmasına sebep olur.

Evde negatif enerji belirtileri

Evde negatif enerji belirtileri ortak yaşan kişilerin ruhsal durumlarına doğrudan etki eder. Kişilerin kendini güçsüz ve yorgun hissetmelerine yol açar. Ortamdaki uyum ve pozitif hava yok olmuştur. Onun yerini devamlı zıtlıklar, inatlaşmalar ve kavgalar almıştır.

Fiziksel ve ruhsal sağlığın korunması adına evde negatif enerji belirtilerinin farkında olmak ve evdeki negatif enerjiyi bir an önce uzaklaştıracak tedbirler almak gerekir.

Evde negatif enerji belirtileri günlük yaşam üzerine de olumsuz etkide bulunur. Huzursuzluk ve stres ile uykusuzluk problemleri oluşur. Uyku sırasında sıklıkla uyanma, kötü rüya görme olabilir. Çalışma temposunda aksaklıklar olur. İşe odaklanmada zorluk ve performansta düşüş görülür.

Negatif enerji nasıl atılır?

Negatif enerji nasıl atılır, çok basit ve pratik bir yöntemle bunu başarmanız mümkün. Biraz sirke ve deniz tuzu ile temiz suyu kullanarak evde negatif enerji belirtileri yok edilebilir.

Negatif enerji nasıl atılır:

Malzemeler:

  • 1/3 su bardağı deniz tuzu
  • 1/3 su bardağı sirke
  • 1/3 su bardağı temiz su
  • 1 adet şeffaf su bardağı

Yapılışı:

  • Su bardağına ilk olarak deniz tuzunu ekleyin.
  • Ardından önce suyu, sonra da sirkeyi ilave ederek bardağı tamamen doldurun.
  • Hazırladığınız bu karışımı evinizde en fazla negatif enerji olduğunu hissettiğiniz odanın içine, görünmeyen bir yere bırakın.
  • Bardağı orada 1 gün boyunca bekletin. Bardağı hiç bir şekilde yerinden oynatmayın ya da bardağa dokunmayın.

Peki bu gayet basit olan evden negatif enerji nasıl atılır yönteminden nasıl sonuç alacaksınız? Eğer bir günün sonunda bardak bıraktığınız gibiyse, hiç bir renk değişimi ya da lekelenme yoksa ortamda da negatif enerjinin varlığından söz edilemez. Evinizde negatif enerji yok demektir.

Ancak bardakta çeşitli lekelenmeler, renk değişimi ya da baloncuk gibi farklı değişimlerden biri varsa bu durum evde negatif enerji olduğuna işaret eder. Evde negatif enerji belirtilerini yok etmek için bardağın içindekileri evinizin dışarısında bir yere dökün.

Yukarıda anlattığımız karışımı tekrar hazırlayarak aynı yere bırakın ve bir gün bekletin. Negatif enerji tamamen yok olana dek bu işlemi tekrarlayın. Evinizdeki negatif enerji tam anlamıyla ortadan kalktığında bıraktığınız bardakta hiç bir değişim olmayacaktır.

Negatif enerji nedir?

Negatif enerji nedir, kişisel ilişkilerde problemlere sebep olan, doğru düşünmeye engel olan ve yanlış yargılarda bulunulmasına yol açan tamamen olumsuz bir etkidir. Negatif enerji belirtilerinden biri de kimseyle anlaşamayan, geçimsiz bir insana dönüşülmesidir.

Negatif enerji altında yaşam enerjisi kalmaz, halsizlik, güçsüzlük ve olumsuz duygularla baş etmek zorunda kalınabilir. Bu yüzden negatif enerji nasıl atılır, olumsuzluklar nasıl giderilir tuz ve sirkeli su ile aşağıda açıklayacağımız yöntemi mutlaka uygulayıp sonuçları izlemelisiniz.

Evde negatif enerji belirtilerini ortadan kaldırmak ilk olarak ruh sağlığınıza iyi gelecektir. İkili ilişkilerdeki gerginlik ve tatsızlıklar uyuma dönüşecek, ortama pozitif bir hava hakim olacaktır.

Bununla birlikte hem fiziksel hem ruhsal yorgunluğa sebep olan negatif enerjiyi temizleyerek eski gücünüzü ve enerjinizi tekrar toplayabileceksiniz.

Negatif enerji nasıl atılır basit bir şekilde tuz ve sirkeli su ile uygulayacağınız bu yöntem kesinlikle işinize yarayacak. Buna ek olarak alabileceğiniz bazı önlemler de var. Evinizden kullanmadığınız eşyaları uzaklaştırın. Bu evdeki enerjinin düzenlenmesine yardımcı olur.

Her gün güneş ışığının pencereden içeriye bol bol girmesine izin verin. Evinizi bol bol havalandırın. Buna ek olarak çeşitli ev bitkileri de evde huzurun artmasına katkı sağlayacaktır. Tüm bu tedbirleri yukarıda açıkladığımız negatif enerji nasıl atılır yöntemini uyguladıktan sonra alabilirsiniz.

One thought on “Negatif Enerji Nasıl Atılır?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *